Ніколи не перепрошуй за це!
Подавати своїм дітям приклад увічливості — це чудово, але іноді ввічливі люди перепрошують навіть за те, що не потребує перепрошень. Відмовившись від зайвих вибачень, ви здобудете лише більшу повагу від оточуючих та покажете дитині правильний приклад.
- Турбота про себе. У дитинстві нам повторювали: «Я — остання літера абетки!». І ми так звикли до цієї думки, що вважаємо чимось соромним обстоювати свої інтереси. Але піклуватися про себе — цілком нормально! Без цього неможливе успішне життя. А самопожертва зазвичай нікого не робить щасливим.
- Переконання. Принципіальність — те, що гідне поваги. Людині, яка не боїться захищати свою точку зору, точно не потрібно за це перепрошувати.
- Зовнішність. Особливості статури та індивідуального стилю можуть значно відрізнятися від гламурних зразків, але деталі зовнішності не потребують виправдань. Важливіше бути собою, з усіма власними перевагами та недоліками.
- Прилюдне вираження емоцій. Сміх, розпач, сум, роздратування та інші почуття є природними. Ми живі люди, а не роботи, та й роботів намагаються зробити емоційнішими.
- Пробачення. Здатність пробачати — ознака щирого серця. Це значно краще за жорсткість та суворість, тому не варто звертати увагу на тих, хто не розуміє добрих поривів.
- Несхожість. Відрізнятися від інших людей — це привід для цікавого спілкування, а не для сорому.
- Невдачі. Страх ганьби через провал переслідує чимало людей. Але чи насміхаєтеся ви над людьми, які зазнали невдачі на шляху до мети? Певно, що ні! Радше така людина викликає співчуття.
- Помилки молодості. Якщо переглянути біографії відомих, мудрих людей, виявиться, що в юності вони припускалися чималої кількості помилок. Саме це й зробило їх такими мудрими. Помилки — це досвід, а досвід є скарбом.
- Ваша компанія і способи проведення часу. Ніхто не має права замість вас вирішувати, як вам витрачати своє життя. Друзі, цікаві місця, улюблені справи — саме те, що робить життя яскравим!
ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: