![«Ріжемо папірці»](https://www.4mamas-club.com/wp-content/uploads/2017/09/hypnotherapy-children-focus-concentration1.jpg)
Ви тримаєте довгу вузьку смужку паперу, а дитина її ріже ножицями — розкриває ножиці двома руками, захоплює папірець і розріже. Можна рвати папірці. Маленькі шматочки зберіть на блюдце і разом із дитиною подуйте на них. Кімнатою полетять «пушинки».
Ви тримаєте довгу вузьку смужку паперу, а дитина її ріже ножицями — розкриває ножиці двома руками, захоплює папірець і розріже. Можна рвати папірці. Маленькі шматочки зберіть на блюдце і разом із дитиною подуйте на них. Кімнатою полетять «пушинки».