![Кухарі](https://www.4mamas-club.com/wp-content/uploads/2017/06/кухарі.jpg)
Діти об’єднуються у дві команди. Одна команда «варитиме суп» (називатиме овочі), а інша — «варитиме компот» (називатиме фрукти). Говорять по черзі. Виграє та команда, яка назвала більше слів.
Варіант: грають не команди, а двоє дітей.
Діти об’єднуються у дві команди. Одна команда «варитиме суп» (називатиме овочі), а інша — «варитиме компот» (називатиме фрукти). Говорять по черзі. Виграє та команда, яка назвала більше слів.
Варіант: грають не команди, а двоє дітей.