«Енциклопедія статевого життя», або як говорити з дитиною про секс і фізіологію
«Зарано чи вже пора?» «Що можна розказати дитині, а що ще зарано?» «Як правильно дібрати слова, аби дитина зрозуміла?» Які лише труднощі не виникають у батьків, коли настає час говорити з дитиною про статеве життя.
Аби полегшити це завдання, знайти потрібні слова та сприяти виникненню діалогу між lорослими та дітьми на делікатну тему, ми пропонуємо серію книг «Енциклопедія статевого ;иття»!
Ця енциклопедія у трьох томах має на меті пояснити питання статевого життя якнайвичерпніше та якнайоб’єктивніше, надавши інформацію про фізіологію та взаємини між чоловіком і жінкою, ураховуючи вік та готовність дитини до сприйняття інформації:
- 4–6 років
- 7–9 років
- 10–13 років
Книги містять необхідну інформацію про статеве життя. Переходячи від одного тому до іншого, дитина зможе поглиблювати та розширювати свої знання.
Наприклад: Як відбувається зачаття?
• Для дітей 4–6 років буде достатньо тих знань, що дітей можна зачати за допомогою статевих органів чоловіка та жінки.
• Для дітей 7–9 років вже можна додавати інформацію про те, навіщо люди займаються коханням, як з’єднується сперматозоїд з яйцеклітиною, як захиститися від небажаної вагітності тощо.
• Для молодших підлітків 10–13 років інформація розширюється: які існують хвороби, що передаються статевим шляхом; внутрішня будова статевих органів жінки і чоловіка; ерекція та менструація тощо.
Чим книги відрізняються від аналогічних видань?
- Їх написано лікарями та науковцями, експертами у своїй сфері.
- Інформація повністю адаптована до вікової категорії, зазначеної на обкладинці/
- Жодних «зайвих» відомостей, до яких дитина може бути не готова.
- Вони розповідають не лише про фізіологію, але і про статеве життя, вагітність, розвиток дитини, захищений секс, безпечне спілкування з незнайомцями.
Ця серія книг спрямована на полегшення діалогу між батьками та дітьми на делікатну тему статевого життя. Вона допоможе сформувати у дітей об’єктивне сприйняття фізіології чоловіка та жінки, а також стосунків між ними.
Замовляйте та говоріть із дитиною на «незручні» теми просто та безпосередньо!