Покоління Z: життя беZ меж
Сьогодні у світі налічується рекордна кількість молодих людей — 1,8 мільярдів. Це молодь у віці від 10 до 24 років. Це найбільша цифра за всю історію існування людства. В Україні молодь становить 15 % від усього населення країни. До чого ми тут навели ці цифри?
До 2025 року молодь становитиме ключову частину робочої сили. Ті якості та навички, що ми зараз у них закладаємо, визначають їхні рішення та кроки у майбутньому. Ви помічали, наскільки ваші діти відрізняються від вас? Смартфони та технології стали невід’ємною складовою їхнього життя. Вільний доступ до інтернету — базовою потребою. Меми та стікери — форматом спілкування. Їх називають поколінням Z, поколінням, яке не має меж.
Їхні голоси за секунди розлітаються на YouTube. У їхньому розпорядженні хештеги та стріми. Їхнє інформаційне поле безкрайнє. І в цьому їхня сила.
В Україні близько 20 % підлітків беруть участь у дитячих та юнацьких суспільних організаціях. Молодь не просто свідома, вона глобально мислить та ухвалює креативні рішення серйозних соціальних викликів.
Школярка Катерина Малкіна з Маріуполя відкрила спосіб боротьби з пластиковими відходами завдяки личинкам. Винахід Андрія Коноваленко з Луганської області дає змогу перетворити будь-яку поверхню на інтерактивну. Ігнорувати молодь — втрачати унікальні можливості.
Майбутнє належить саме нашим дітям. Вкрай важливо допомогти їм навчатися та формувати навички, відповідні до сучасного світу, що дуже стрімко розвивається. У можливості наших дітей необхідно інвестувати.
«4Mamas» допомагає зробити ці інвестиції та сприяти формуванню у дітей та підлітків необхідних ключових навичок:
- фінансової грамотності;
- підприємництва;
- емоційного інтелекту;
- тайм-менеджменту;
- інвестуванню тощо.
Усі ці навички дають змогу у майбутньому дивитися на світ ширше, бачити те, чого не бачать інші, досягати мети та долати перешкоди.
Це час нового покоління. Їхня черга змінювати цей світ на краще. Їхнє майбутнє беZ меж.
За матеріалами Лотти Сильвандер, Глави Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні
ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: