![Вилови іграшку](https://www.4mamas-club.com/wp-content/uploads/2016/08/children-swimming.jpg)
Зараз, в сезон літньої спеки, малюкам дуже подобається проводити час біля води. Пропонуємо вам гру для купання, що допоможе дитині розвивати мотирику та спостережливість.
Вам знадобиться гумові іграшки (качечки, м’ячики і інші), ковшик та сито.
Запропонуйте малюкові кидати в воду іграшки, а потім їх виловлювати різними способами: однією або двома долоньками, двома пальчиками, ситом. Запитайте у крихти, який спосіб зручніше? Що буде, якщо схопити м’ячик ковшиком, а що, якщо ситом? А тепер нехай малюк зловить іграшку рукою. Виявляється, це не так вже й просто!