Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Метод глечиків, що допоможе вам заощадити

Метод глечиків — один з найефективніших способів ведення особистого або сімейного бюджету. Усе, що вам потрібно зробити,— розподілити гроші, що ви плануєте витратити, у шість глечиків. Кожний глечик відповідає за одну сферу життя. Таким чином, ви не витратите більше того, ніж запланували.

Глечик 1: найнеобхідніше (55 % вашого бюджету)

Гроші, що лежать у цій посудині, призначені для повсякденних витрат і оплати рахунків. Вони призначені для оплати оренди, транспорту, податків і продуктів харчування.

Глечик 2: розваги (10 % вашого бюджету)

Цю частину вашого бюджету ви можете витрачати на покупки, що зазвичай не робите. Наприклад, ви можете придбати пляшку дорогого вина або вирушити кудись на вихідні. Розпоряджайтеся цими грішми так, як заманеться.

Глечик 3: накопичення (10 % вашого бюджету)

Це запорука вашої майбутньої фінансової незалежності. Гроші, що містяться у цій банці, будуть використані для інвестицій і створення пасивних джерел доходу. Ви не повинні витрачати ці заощадження, поки не отримаєте повну фінансову незалежність. Навіть тоді варто витрачати тільки ті гроші, що ви отримали із цих накопичень, а не самі накопичення.

Глечик 4: освіта (10 % вашого бюджету)

Гроші, що містяться у цій посудині, призначені для вашої подальшої освіти й особистісного зростання. Інвестиції — це відмінний спосіб вкладання грошей, а ви — найбільш коштовний актив. Ніколи не забувайте про це! Витратьте ці засоби на покупку книг, дисків або курсів. Усе це потім окупиться.

Глечик 5: особисті запаси (10 % вашого бюджету)

Ці накопичення ви можете використовувати для великих покупок. Використовуйте їх для придбання плазмового телевізора, оплату абонементів або автомобіля. Це так званий ваш резервний фонд, що потрібно постійно поповнювати.

Глечик 6: добродійність і подарунки (5 % вашого бюджету)

Використовуйте ці гроші для подарунків на дні народження, весілля та інші свята. Ви також можете пожертвувати їх на допомогу хворим раком, притулку для тварин або просто допомогти безхатькам.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!