Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Книги для маминого дозвілля

— Ти знаєш, — сказала мені моя подруга, — я ледь устигаю переглянути свій улюблений серіал. Та й засинаю на середині. Невже ти вважаєш, що у нормальної сучасної жінки є час сидіти з книгою, та ще й отримувати від цього задоволення? Зараз усе таке динамічне, таке швидкоплинне, що читання скоро взагалі перестане когось приваблювати. А я подумала про те, що подруга, можливо, має рацію. Та лише в тому, що дедалі більше людей, і чоловіків, і жінок, перемикнулися на телебачення і рідко відкривають хрусткі сторінки, щоб насолодитися читанням. І шкода! Адже не лише інформацію несуть нам книги. Вони дають можливість зупинитися і спокійно обміркувати якесь рішення або просто свої думки. Заспокоїти свої нерви. Відчути красу літературного стилю. Відчути щось нове або пережити те, що переживав раніше, але по-новому.

Жінки — істоти емоційні. Читання може стати для них справжньою психотерапією.

Сьогодні ми пропонуємо мамам ознайомитися з десяткою приємних, корисних, серйозних, смішних, загалом, різноманітних книг, які можна почитати в короткі хвилини дозвілля. Ми вибрали для вас тільки найкраще.

Для душі

Джоджо Мойєс «До зустрічі з тобою»

Ця книга — про любов. І взагалі, усі книги цього автора написані про те саме почуття, про яке написано так багато рядків, так багато томів.Джоджо Мойєс — автор багатьох книг про людські взаємини.

«Один плюс один», «Сама у Парижі», «Після тебе» — ці та інші книги ви можете читати, щоб, як написано на обкладинці, доторкнутися до захопливого роману, від якого завмирає серце.

Знову для душі

Пітер Мейл «Французькі уроки. Подорож із ножем,виделкою і штопором»

Дивовижна книга для жінок. Тому, що вона про Францію, про яку мріють практично всі представниці прекрасної статі. Але це не просто книга. Це гастрономічна подорож країною, про яку автор, Пітер Мейл, пише із захватом і навіть із захопленням. Ви відвідаєте ярмарок равликів, винний марафон, ярмарок сирів. В анотації до книги видавець пише, що її склад- но читати на голодний шлунок — так смачно вона написана. І це щира правда.

Для розвитку інтелекту

Себастьєн Жапризо «Пані в автомобілі, в окулярах і з рушницею»

Звичайно, це детектив. Адже саме читання детективів здатне стимулювати нашу мозкову діяльність. Почитайте цього французького (знову французького!) автора. Не пошкодуєте. Інтрига, непередбачуваність і прекрасно розроблений сюжет змусять вас забути про домашні клопоти хоча б на кілька вечорів.

Для зміцнення сімейних стосунків

Фреде рік Бегбедер «Любов живе три роки»

Цей роман — бестселер про сімейні стосунки. Існує думка, що істинна любов здатна існувати лише три роки, а потім вона помирає. Саме теорію «трьох років» перевіряє герой книги, що викликала чи- мало суперечок у любителів літератури.

Для поліпшення настрою

Фаїна Раневська «Найкращі афоризми»

Іскрометний, іноді тонкий, іноді не дуже, жіночий гумор Фаїни Раневської здатний поліпшувати настрій. Читається легко, так само легко застосовується в житті будь- якої жінки, запам’ятовується і дає можливість поглядати на всі труднощі з іронією. Загалом, допомагає.

Для того, щоб знайти відповіді на запитання про виховання дітей

Юлія Гіппенрейтер «Спілкуватися з дитиною. Як?»

Книга не просто хороша. Вона допомагає. Тому що написана відмінним психологом, Юлією Гіппенрейтер. Цю книгу краще не читати від першої до останньої сторінки, але відкривати час від часу і прочитувати декілька сторінок. Допомагає, коли перебуваєш у цілковитій безвиході, у яку загнала тебе твоя улюблена дитина.

Деніел Гоулман «Емоційний інтелект»

Досягти успіху в сім’ї і на роботі — ось те, що нам, жінкам, потрібне. Американський психолог Деніел Гоулман вважає, що допоможе нам у цьому саме емоційний інтелект — уміння розпізнавати емоції і без зусиль ними управляти.

Зворотній дзвінок



Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!