Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

10 ситуацій,  коли нам здається, що дитина поводиться погано, але насправді це не так

17.07.2018

Іноді трапляються такі моменти, що нам здається, ніби дитина навмисно влаштовує істерики, аби перевірити нашу терплячість: кричить у повний голос, катається підлогою, тупотить ногами і плаче. Насправді ж це все нормальна поведінка, зумовлена розвитком та зростанням дитини. Зрозумівши й усвідомивши це, ми навчимося краще розуміти наших дітей.

Детальніше

Чим зайняти дитину влітку у великому місті: 6 крутих ідей!

17.07.2018

Найпопулярнішим рішенням у питанні пошуку зайнять для дитини влітку вже багато років поспіль залишається квиток до дитячого табору, що батьки вручають своїй дитини наприкінці навчального року. Звісно це зручне рішення, якщо і мама і тато зайняті на роботі, а бабусі та дідусі з якихось причин не можуть приділити потрібної кількості часу дитині.

Детальніше

Моя дитина — буллер. Або як бути, якщо ви дізналися, що ваша дитина принижує інших?

16.07.2018

Новина про те, що дитина цькує інших або є лідером таких дій, може шокувати. Допомога знадобиться як дитині, так і самому собі. Перше, що спадає на думку: «Ні, це не про мою дитину. Вона так не вчинила б».  Це нормальна психологічна реакція — захист. Але з часом настає усвідомлення, саме тоді слід починати діяти.

Детальніше

Тихі ігри перед сном

15.07.2018

Пропонуємо вашій увазі кілька ідей ігор для різновікових дітей, у які можна пограти перед сном для заспокоєння, а заодно розвинути мислення, пам’ять, мовлення, координацію рук.

Детальніше

Учимо дитину приборкувати час

14.07.2018

Основи тайм-менеджменту для найменших

Існує чимала кількість книжок, вебінарів і тренінгів, де вчать дорослих правильно і розумно управляти своїм часом. Чому б і наших дітей не навчити того ж? Зазвичай, за часом дітей стежать батьки. Але починати навчати тайм-менеджменту необхідно з маленького віку.

Детальніше

Батьки-нарциси і слова, що нас калічать

14.07.2018

Отримав срібну медаль на змаганнях, прийшов до батьків, щоб поділитися радістю, а вони чомусь не задоволені. Знайомо? І таке відбувається протягом життя. «Не погано, але ось наприклад у моєї колежанки син — бізнесмен, одружений і має двох дітей». Що ж, вітаємо, ваші батьки — нарциси.

Детальніше

Балуємо дітей правильно

13.07.2018

Єдині на світі створіння, родичі яких починають непокоїтися, коли їм занадто добре, — це діти. «Ось тобі таблиця множення. Від неї, на відміну від солодкої вати, нічого не злипниться». Перед очима завжди постають страшні кадри, що дитина так і проведе все життя із ігровою приставкою у руках, так і сидітиме за святковим столом із пальцем у носі і запитанням «Чому у пташки не ростуть зубки?».

Детальніше

7 порад щодо виховання впевненої у собі дитини

12.07.2018

Самооцінка — це здатність людини адекватно оцінювати себе, свої якості, та, зважаючи на цю оцінку, розвиватися і жити. Але не всі сім’ї розуміють самооцінку, від цього починають старанно хвалити дитину з будь-якої причини, запевняти, що вона робить усе краще за інших. Але людина, зростаючи з упевненістю, що вона найкраща, неминуче розчарується, тоді нічого схожого на адекватну самооцінку в неї не залишиться.  

Детальніше

«Мамо, тато, не сваріться…»: чим загрожують вашій дитині сварки і конфлікти

12.07.2018

Згідно з дослідженнями, що проводять психологи, починаючи з піврічного віку, у дітей спостерігається реакція на конфлікти у родині: відбувається викид гормонів стресу, а також прискорюється серцевий ритм. Доросліші діти і підлітки, які стають свідками батьківських сварок, часто страждають на порушення нервової системи.

Детальніше

«Захистити понад усе»: чи можливо вберегти дитину від усього на світі

11.07.2018

Батьки завжди бажають захищати свою дитину від усього зовнішнього світу, зробити її життя безтурботним, безпечним та радісним. І це абсолютно нормальна батьківська поведінка. Саме через страх завдати дитині психологічної травми або опинитися у незручному становищі, часто деякі питання залишаються без відповідей, або навіть ніколи не згадуються у колі родини.

Детальніше

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!