Безкоштовні поради | 4Mamas

Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Нова Українська Школа – як буде організовано навчальний процес?

09.08.2018

Детальніше

Нова Українська Школа – чи повинні платити батьки?

08.08.2018

Ми є батьками дитини, яка з вересня 2018 року навчатиметься в 1-му класі. Заступник директора з навчально-виховної частини повідомила батькам, що за їхній рахунок будуть проводити ремонт класу, де навчатимуться першачки.

Детальніше

Нова Українська школа – як оцінюватимуть учнів?

07.08.2018

Оцінювання, запропоноване МОН України, ґрунтується на описовому формувальному оцінюванні, що дозволяє оцінити компетентності й поступ учнів. Для формування нової моделі створили робочу групу, до якої увійшли вчителі пілотних шкіл та інші вчителі-практики, розробники нового Стандарту початкової освіти і представники Національної академії педагогічних наук України.

Детальніше

Нова Українська Школа – відповідаємо на найрозповсюдженіші запитання батьків

06.08.2018

Поговоримо про домашні завдання та батьківські дні.

Детальніше

Як буде організовано навчальний процес у НУШ?

05.08.2018

Більшість батьків, віддаючи дитину до 1-го класу НУШ, занепокоєні питанням: невже перші два роки маленький учень буде тільки гратися на килимку, співати пісень і гуляти? Невже Нова українська школа нічого не навчає?

Детальніше

«Цар, дуже приємно!», або 5 основних помилок батьків, через які дитина стає «егоїстом»

04.08.2018

Без надмірної уваги до дитини, мабуть, інколи і не можна обійтися. Бо має минути момент адаптації, емоції, радість — і це зрозуміло, з’явився новий член сім’ї. Але батькам варто пам’ятати, що це не може тривати постійно, адже якщо рідні не змінять своє ставлення до дитини, потім страждатимуть від поведінки та вчинків сина чи доньки.

Детальніше

Простими словами про складне: головне, що потрібно знати батькам про Нову українську школу

03.08.2018

Кожна дитина особлива. Ділити дітей на розумних відмінників та на галасливих розбишак-двієчників  — це кліше минулого сторіччя. Чому першокласник швидко втрачає інтерес до навчання? Чому дитина відчуває стрес та не хоче йти до школи? Чому виникають проблеми у спілкуванні та дратівливість? Відповідь на все одна: школа вже давно не адаптується під потреби нового покоління дітей.

Детальніше

П’ять речей, які батьки не мають права робити в соцмережах

02.08.2018

Батьки роблять чимало помилок у соцмережах. Здається, вже всі знають, що фото голого малюка не варто викладати навіть у закритому форматі, а решту знімків дитини — лише з її дозволу. Про менш відомі «не можна» розповідає дитячий психолог Олена Шамрай.

Детальніше

Як змінить навколишнє життя покоління дітей «альфа»?

01.08.2018

Згідно з теорією поколінь, до однієї категорії належать діти, які народжуються останні 3–4 роки та будуть народжуватися наступні 15 років. Покоління «альфа» становлять ті, чий рік народження припадає на 2015–2035 роки. За словами вчених, значно впливатимуть на це покоління соціальні мережі, адже вже зараз малюки можуть ще навіть не вимовляти слова «мама», а сторінку у інстаграмі вже матимуть.

Детальніше

Як по-новому оцінюватимуть учнів?

31.07.2018

Цьогоріч діти, які збираються у перший клас, крокуватимуть у Нову українську школу. Нова Концепція докорінно змінює стару звичну нам систему навчання та впроваджує методики, що вже діють у країнах Європи і США. Одне із питань нововведення стосується системи оцінювання. Відтепер вона ґрунтуватиметься не на кількісних, а на якісних показниках.

Детальніше

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!