Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Запитання підлітків про секс, на які ви маєте відповісти. Частина 2: хлопці

14.03.2018

Вік початку інтимних стосунків поменшав, і вочевидь, що замовчування навколо цієї теми не матиме гарних наслідків. Оскільки сучасні підлітки шукають відповіді про секс, завдання батьків: надати чесні відповіді про інтимний бік стосунків раніше, ніж діти зроблять хибні висновки з відповідних відео в інтернеті та хвалькуватих заяв «досвідчених» товаришів.

Детальніше

Чому почуття сорому лише травмує і як виховувати без нього

14.03.2018

Сором поєднує купу сильних негативних емоцій: страх, ненависть до себе, знецінення у власних очах. Недарма від сорому люди ладні якнайшвидше «згоріти», «провалитися» чи ще якось припинити власне існування. Сучасні психологи вважають, що жахливі почуття сорому не стосуються виховання, і радять, як замінити класичні некорисні фрази на зразок «як тобі не соромно». Читайте і впроваджуйте у життя!

Детальніше

6 причин, чому декрет — кращий тренінг особистісного зростання

13.03.2018

Може здатися, що після декрету важко повернутися до роботи, що є ризик випасти з робочого ритму… Ні! Догляд за дитиною — це стимул для надзвичайного особистісного зростання.

Детальніше

Перша власна картка дитини: 6 загроз, про які необхідно пам’ятати

13.03.2018

Сучасні батьки дедалі частіше оформлюють дитині-підліткові власну банківську картку. Це чудовий крок, але варто завчасно попередити юного власника картки про шахрайські схеми. Хоча б про 6 найпоширеніших.

Детальніше

7 порад для збереження сил та спокою під час догляду за дитиною

12.03.2018

Більшість матусь визнають: до народження дитини вони не уявляли, яким є материнство насправді, і від намальованої в голові картинки реальність відрізняється разюче. Розчарування та хронічна перевтома можуть призвести до депресії, зривів, роздратування… Розірвемо це замкнене коло! Щоб зберігати сили та рівновагу, дотримуйте цих порад.

Детальніше

4 типи прив’язаності у сім’ї та їхній вплив на доросле життя

11.03.2018

Напевно, ви помічали, що одні люди легко налагоджують стосунки, а іншим хронічно «не щастить». Причини приховані у дитинстві: стосунки батьків та дитини є першим і головним її взірцем близьких взаємин. Психологи умовно виокремлюють 4 типи прив’язаності.

Детальніше

6 способів зруйнувати самооцінку дитини і навіть не помітити цього

11.03.2018

Висока самооцінка необхідна дитині, щоб давати опір хуліганам, добре вчитися і взагалі радіти життю. На жаль, деякі життєві ситуації руйнують її. Як на це можуть негативно вплинути батьки?

Детальніше

8 порад, як припинити робити уроки з дитиною

10.03.2018

Що робити, щоб дитина почала робити уроки самостійно (і без нагадувань)?

Детальніше

4 причини, через які дитина починає придушувати власні емоції

10.03.2018

Експерти з розвитку емоційного інтелекту дітей Давіде Антоньяцца й Антонелла де Аміко розповіли, чому навіть негативні емоції шкідливо придушувати, та які хибні настанови дорослих провокують емоційні проблеми дітей:

Детальніше

Корекційні ігри для дітей-меланхоліків

09.03.2018

Меланхоліки мають слабку нервову систему, тому стомлюються швидше за представників інших темпераментів. До того ж через схильність до інтроверсії в них часто виникають труднощі зі спілкуванням. Батьки можуть допомогти такій дитині адаптуватися через спеціально дібрані ігри.

Детальніше

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!