Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Ігри на прогулянці

21.09.2018

Пропонуємо вашій увазі 12 цікавих ігор, в які можна погратися з дитиною на прогулянці. Кожна з них розрахована на розвиток корисних навичок: уваги, кмітливості, читання та багато інших.

Детальніше

Як правильно говорити «не можна», щоб дитина зрозуміла з першого разу?

16.09.2018

Уже з 8–10 місяців дитині слід пояснювати, де на неї чатує небезпека. Але категорично слово «не можна» не варто використовувати. Потрібно вживати слова, що згодом стануть для дитини сигналом: «гаряче», «колюче», «болісно», «гостре» тощо.

Детальніше

Як розвинути увагу? Корисні ігри!

15.09.2018

Розвивати увагу дитини в грі — це ефективно і правильно. Адже нудне стомливе заняття не дає потрібного результату. Натомість граючи, малюк легко, без значного напруження, навчається управляти своєю увагою.

Детальніше

10 корисних звичок, до яких обов’язково необхідно привчати дітей змалечку

14.09.2018

Пропонуємо вашій увазі десять основних корисних звичок, яких потрібно навчати своїх дітей задля того, аби виховати гарну людину.

Детальніше

Емоційний інтелект дитини: що мають знати батьки

13.09.2018

Шановні батьки, якщо хочете, аби дитина змогла в майбутньому реалізувати себе і досягти успіхів, розвивайте її емоційний інтелект. Мабуть, у кожного з вас є такий однокласник-двієчник, який досяг неймовірних успіхів у житті, та на противагу йому відмінник-заучка, який усе життя пливе за течією й особливих досягнень не має. Ситуація надто поширена. Пояснити її може рівень розвитку емоційного інтелекту.

Детальніше

Від «супергероїні» до коханої: яка вона, сучасна мама?

12.09.2018

Мати… Як багато в цьому слові! Проте материнство у багатьох, здебільшого молодих матусь, проходить за принципом постійного «розривання» між бажаним та реальним. Зазвичай матуся хоче одне, а виходить зовсім інакше.

Детальніше

Чому дитина не хоче навчатися в школі?

11.09.2018

У дитячому садочку малюк помітно вирізнявся своїми талантами з-поміж дітей. У три роки вже вивчив літери, виразно читав вірші напам’ять, легко запам’ятовував та переказував казки. У першому класі вчився на відмінно. А потім — усе це раптом змінилося…

Детальніше

Як правильно відповідати на незручні дитячі запитання про гроші?

10.09.2018

Коли матуся кладе копійки в гаманець, а батько знімає з кредитної картки гроші в банкоматі, діти помітно зацікавлюються.  Дітлахи намагаються не пропускати такі моменти майже ніколи. Саме тоді у малюка постає багато запитань: «Звідки у тебе гроші?», «Скільки у тебе купюр?» «А це твої гроші?» та інші. Які найпоширеніші запитання фінансового характеру виникають у дітей? Як правильно відповідати на них?

Детальніше

ЯК ПОЛІПШИТИ ПАМ’ЯТЬ ДИТИНИ?

09.09.2018

Чим більше маля користується своєю пам’яттю, тим кращою вона стає!!!

Детальніше

Буркотливий Їжачок

08.09.2018

Пропонуємо вам розумну казочку, що навчить дитину турботливості.

Детальніше

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!