Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Найвідоміша методика раннього розвитку: підводне каміння класів Монтесорі

20.11.2017

Про методику Марії Монтесорі чули, мабуть, усі, хто хоч трохи цікавився вихованням дітей за останні 15–20 років. У СРСР говорити про неї забороняли, бо така система виховання видавалася надто вільною. Однак у західних країнах методику успішно використовували протягом ХХ сторіччя, тож зараз можна впевнено говорити про її вдалі моменти та підводне каміння.

Детальніше

Як виконувати домашні завдання без стресу

19.11.2017

Виконання домашніх завдань — щоденний обов’язок учнів шкільного віку. Щоб ця справа не перетворилася на тортури для дитини і для вас, дотримуйте правил, наведених нижче, що дадуть змогу позбутися стресу та спростити формування нових навичок.

Детальніше

10 причин, чому дитині слід займатися скелелазінням

18.11.2017

Ви ніяк не вирішите, до якої спортивної секції віддати свого малюка? Спробували всі можливі варіанти, але то дитина не зацікавлюється, то вас щось не влаштовує.  Спробуйте скелелазіння! Скелелазіння — це:

Детальніше

Незабаром пологи: що необхідно взяти до пологового будинку

17.11.2017

Підготувати пакет з речами для пологового будинку бажано мінімум за два тижні до запланованої дати пологів. Звісно, чим менше речей, тим краще, але чомусь завжди набирається чималий баул… На допомогу ми склали перелік найнеобхіднішого для мами, дитини та партнера (якщо він також буде присутнім при пологах). Перелік адаптований під будь-яку пору року.

Детальніше

Дошкільне навчання за методикою Зайцева: від частини до цілого і навпаки

16.11.2017

Педагогічну методику Миколи Зайцева використовують у багатьох центрах раннього розвитку, але займатися за нею можна і вдома. Завдяки спеціальним кубикам малюк учиться читати та рахувати вже з другого року життя. Як це відбувається та чи справді корисна така методика раннього розвитку?

Детальніше

Розумна казочка “Як бджілки працюють”

15.11.2017

  • Учимося працювати з  радістю.
  • Той, хто любить працю, багато чого навчиться.
  • Працьовита людина завжди домагається результату.

Детальніше

Як налагодити грудне вигодовування без проблем

14.11.2017

Грудне вигодовування — це не тільки харчування малюка. Також це акт найтіснішого невербального спілкування матері та дитини, завдяки якому новонароджена людина почувається захищеною. Звісно, як і у всього на світі, у такого типу годування є свої недоліки та переваги. Поговоримо про них детальніше.

Детальніше

Як правильно сказати «ні» власній дитині

13.11.2017

Іноді відмовляти дитині необхідно: наприклад, вона вимагає морозиво, незважаючи на застуду, чи хоче схопити собаку за хвіст. Але говорити слово «ні» потрібно правильно, щоб заборона не спричиняла істерик, образ та належним чином відклалася у пам’яті.

Детальніше

Правила введення прикорму для малюка першого року життя (частина 2)

12.11.2017

З якої каші краще починати? Яке м’ясо найкорисніше? Сік чи пюре, фрукти чи овочі… Ми зібрали правила введення кожного з найважливіших продуктів в раціон малюка, а також поради щодо приготування їжі для найвимогливішого дегустатора в сім’ї власноруч!

Детальніше

Правила введення прикорму для малюка першого року життя (частина 1)

12.11.2017

Найпрекрасніше харчування для будь-якого малюка — це мамине грудне молоко. Але приблизно в піврічному віці дитина починає стрімко зростати, стає більш активною. Ось тому-то і виникає необхідність у додаткових продуктах, що допоможуть отримати необхідні мікроелементи, жири, вітаміни, білки і вуглеводи. У якому віці починати вводити прикорм до раціону малюка і як це робити?

Детальніше

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!