Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Як зберегти гармонійні стосунки із чоловіком після народження дитини?

18.01.2018

З появою дітей на секс постійно бракує сил і часу. Ці поради допоможуть налагодити активне сексуальне життя після народження дітей.

Детальніше

Як навчити дитину цінувати гроші: ТОП-4 способи

18.01.2018

Фраза «гроші на деревах не ростуть» здаються дітям абстрактними. Вони майже не усвідомлюють, якою працею батьки заробляють кожну копійку, тому не вміють цінувати засоби. Однак якщо ви дослухаєтеся до зазначених нижче порад, ваш малюк зможе навчитися правильно поводитися із грішми.

Детальніше

25 запитань для дитини замість нудного «Як справи в школі?»

18.01.2018

Діти не завжди детально розповідають про шкільне життя. Щоб дізнатися в маленького школяра якнайбільше, застосовуйте фантазію, як мама однієї першокласниці.

Детальніше

Маленькі ознаки великих проблем: дитина гризе олівці, вищипує вії та брови

17.01.2018

Під час виконання домашньої роботи та на уроках деякі учні починають гризти кінчик олівця або ручки. Ця негігієнічна та шкідлива для зубів звичка надзвичайно стійка, і щоб її позбутися, потрібно знайти та усунути справжню причину. Як не дивно, причина ця перетинається з іншою неприємною проблемою — вищипуванням вій та брів.

Детальніше

Магія збирання: 10 правил Марі Кондо

17.01.2018

Наш будинок і навколишні предмети впливають на внутрішній стан. Марі Кондо — фахівець із організації побуту — розповідає, як створити сприятливу атмосферу у квартирі.

Детальніше

Як виростити успішних дітей і не передати куті меду з вихованням

16.01.2018

  1. Дайте дитині можливість контролювати свої вчинки.

Діти, які самі планують свою мету, складають свій розклад і оцінюють свої успіхи, розвивають лобовий відділ кори головного мозку й учаться контролювати свої вчинки.

Детальніше

10 фраз, що не можна говорити дитині!

16.01.2018

Дитячі психологи радять не говорити деяких фраз, щоб не травмувати малюка, неважливо скільки йому років, адже він уже все розуміє, навіть за інтонацією.

Детальніше

Дитина малює родину. Як аналізувати малюнок?

15.01.2018

Поки вона малюватиме, не втручайтеся в сам процес, але стежте за черговістю появи родичів на папері. Коли малюнок буде готовий, поцікався в малюка, як звати всіх персонажів його картини й починайте аналізувати.

Детальніше

5 правил виховання яскравої особистості

15.01.2018

Як допомогти малюкові розкрити закладений у ньому потенціал?

Детальніше

Любов і юність: навчайте підлітка припиняти романтичні стосунки правильно

14.01.2018

У підлітковому віці почуття до протилежної статі посідають надзвичайно важливе місце, і як би не хотілося батькам сконцентрувати увагу дитини лише на навчанні, а це неможливо. Найкраще, що можна зробити — допомогти підліткові ознайомитися зі світом почуттів з мінімальними втратами. Сьогодні поговоримо про одне з найболісніших переживань, зокрема про припинення романтичних стосунків. Так, підлітковий вік — саме час для таких тем, зневажати ними не можна. Хто, як не батьки, має вчити налагоджувати гармонійні стосунки!

Детальніше

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!