Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

Диво-коробка, або як потрапити до зоопарку, не виходячи з дому

24.09.2017

Шановні батьки! Купуючи телевізори, ноутбуки та іншу велику техніку, не поспішайте викидати коробки, адже вони можуть стати чарівними! Звичайна картонна шухлядка може перетворитися на тривимірну розвагу для дітей! Якщо сьогодні на вулиці дощить або погода зовсім не налаштовує на веселу прогулянку, залиштеся з малюком удома та починайте створювати справжнє диво.

Детальніше

Чи потрібно платити дитині: 5 порад для батьків

23.09.2017

Фінансові відносини між батьками та дітьми — це дуже складна та суперечлива система. З одного боку — це чудовий спосіб навчити дитину цінувати зароблене власною працею та мотивувати до більшого. З іншого — це може призвести до повної відмови дитиною виконувати свої обов’язки та доручення безкоштовно. Крім того, дитина може перетворитися на скнару і жаднюгу, не розуміючи того, що не все в цьому світі можна купити за гроші.

Детальніше

Діти покоління Z: їхні особливості, унікальні можливості та проблеми

23.09.2017

До покоління Z належать діти, народженні після початку ХХІ століття. Вони прийшли у цей світ у цифрову епоху і вже ніколи не зможуть уявити своє життя без інтернету та різноманітних гаджетів. Від самого народження вони звикають жити у світі без кордонів, але з однією поправкою, дуже часто цей світ обмежений екраном.

Детальніше

6 якостей, що можна розвинути в дитині за допомогою кімнатного улюбленця

22.09.2017

Одного разу ваш малюк може попросити вас завести тваринку або пташку. Вже в 5 років у дітей з’являється потреба піклуватися про когось іншого. Якщо ви ще не готові до такого кроку, не варто відмовляти дитині одразу, поміркуйте над тим, які переваги та недоліки принесе ця покупка. Такий «подарунок» — це майбутній член вашої родини і ключик до розвитку дитини як особистості.

Детальніше

3 рольові гри, у які можна пограти батькам із дитиною

22.09.2017

Рольова гра — це перша школа людських відчуттів. Граючи певну роль, дитина приміряє на себе не тільки матеріальні атрибути, але й відчуття та емоційний стан.

Детальніше

Дитина обмінюється іграшками в школі: проблема чи вдалий досвід взаємодії з однолітками?

21.09.2017

Деякі діти справді обожнюють міняти свої речі на чужі. Спочатку це може бути простий тимчасовий обмін для того, щоб разом погратися на ігровому майданчику. Але така поведінка може продовжитися вже у школі та мати більший масштаб: діти обмінюватимуться іграшками, наклейками та іншими речами на довші терміни або назавжди.

Детальніше

3 гри для розвитку дитячої уяви

20.09.2017

Що таке уява, напевно, знає кожний малюк, адже з самих перших ігор ми дуже часто говоримо: «Уяви, що…», «Нуж бо разом уявімо, що ми…». Отже, дитина розуміє: для того, щоб щось придумати, усім нам необхідна уява. Коли люди уявляють. то в їхній свідомості виникають різноманітні психічні образи.

Детальніше

Що робити, якщо мама й тато живуть окремо?

19.09.2017

Розлучилися. Усі формальності дотримані, і родина розділилася на дві окремі частини. Крім того, що мама й тато одержали черговий штамп у паспорті, у їхньому житті відбулося ще чимало змін, що переживати досить болісно. Руйнуються звичні алгоритми життя, доводиться перебудовувати свої відносини, а також відносини з родичами. Іноді дорослі настільки сильно заклопотані власними проблемами, які взагалі забувають про дитину. Хоча насправді всі розуміють, що саме малюк виявляється в незавидній ситуації.

Детальніше

“Маленькі помічники”. Що повинні вміти робити діти від 1 до 3 років

19.09.2017

Всі дітки від природи активні та мають пізнавальний інтерес. Вони із задоволенням тягнуться до всього навколо, аби вивчити яке воно на смак, за запахом та на відчуття. Завдання батьків — не заважати дитині і допомагати їй. Малюк виросте самостійним, якщо його направляти, підтримувати та навчати. Починати це все потрібно від народження!

Детальніше

Які способи відмовити дитині в покупці існують та чи варто відмовляти?

18.09.2017

Ваша дитина щоразу в магазині не може пройти спокійно повз іграшки, а ви не можете не купити якусь дрібничку на жалісливе дитяче «Купи!»? Це стандартна сімейна ситуація. А ви впевнені в тому, що завжди слід купувати все, що дитина забажає?

Детальніше

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!