Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

6 плюсів та мінусів у відпочинку на морі з немовлям

23.05.2018

З немовлям на моря? Корисно чи ні? Небезпечно? А чи можливо взагалі відпочити батькам з маленькою дитиною? А як до цього ставиться суспільство? Усі ці питання в голові у новоспечених мати з татом, які вважаються на дальню поїздку з малюком. Ось плюси та мінуси з цього приводу на розсуд батькам.

Детальніше

Ніхто не має права вказувати чужій дитині

23.05.2018

Поняття особистих кордонів досі багато хто не розуміє. А ситуації, коли ці незримі кордони порушуються, стаються поспіль щодня, особливо за участю дітей у громадських місцях. Дітям нудно, вони галасують, бігають, ридають, і зрозуміло, що це може дратувати. І скільки ще людей, і не тільки старшого віку, які починають повчати як поводитися абсолютно сторонню дитину! І її мама червоніє поруч від емоцій та слів, що от-от зірвуться з язика.

Детальніше

Як правильно видаляти занозу у дитини?

22.05.2018

Заноза — це гострий тонкий уламок дерева, металу чи скла, що випадково проник під шкіру. Це поширена проблема у дітей у теплу пору року, коли грають на вулиці.

Детальніше

4 заходи батьків задля безпеки дитини у громадських місцях

22.05.2018

Уже понад місяць тривають перевірки безпеки торгівельно-розважальних центрів та інших громадських об’єктів. Дбати про власну безпеку має кожна людина самостійно. Що можна зробити під час відвідування людних місць з дитиною?

Детальніше

Фрази, якими ви не втішите дитину, і насправді дієві втішання

21.05.2018

Програв на змаганнях, захворів напередодні важливої події… Діти переживають невдачі гостріше дорослих, бо ці емоції ще нові, з ними важко впоратися. А ще й батьки, які прагнуть заспокоїти та підтримати, ризикують сказати зовсім недоречні фрази. Які?

Детальніше

Казка «Чарівне слово»

21.05.2018

Пропонуємо вам повчальну казочку  від Олени Харченко.

Детальніше

Як боротися з проблемами під час грудного вигодовування (частина 1)

20.05.2018

У кожної матусі, яка годує дитину власним молоком, подекуди виникають проблеми у цьому делікатному процесі. На щастя, досвід поколінь та дослідження медиків дають змогу виробити певні висновки.

Детальніше

5 причин, чому для дитини корисніше обрати літній відпочинок на природі, ніж у дорогому готелі

20.05.2018

Як свідчать дослідження багатьох учених та спостереження простих батьків, природа сприяє інтелектуальному та емоційному розвитку дитини. Як долучити дітей до живої природи без переїзду до лісової сторожки? Чому дитині потрібно регулярно перебувати на природі?

Детальніше

25 недорогих способів зайняти дитину, коли вона знудилася

19.05.2018

Бути батьком означає бути кмітливим.

Особливо круто, коли це вдається зробити не витративши грошей. Пропонуємо вашій увазі добірку, але водночас простих способів зайняти дітей.

Детальніше

Руйнівні моделі поведінки під час виховання дитини

19.05.2018

У всіх «правил виховання дитини» є одна головна проблема: кожна дитина унікальна, тому вимагає особливого підходу. Тому універсального підходу до всіх бути не може. Справжнє виховання залежить від того, якою батьки хочуть бачити свою дитину. Є певний образ людини, яку приймає суспільство, яка є успішною. Зважаючи на цей образ, формуються моделі поведінки, а також заборони на небажану поведінку.

Детальніше

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!