Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Безкоштовні поради

Безкоштовні поради

  • Фільтр
  • Сортування

Вибрати за віком дитини

За сферами розвитку

Скинути

10 важливих порад, як навчити дитину життєвих навичок

13.10.2018

Більшість батьків за всіма маркерами «чого обов’язково потрібно навчити дитину», забувають про так звані життєві навички, що формують у домашньому колі. Ми дібрали 10 корисних навичок, актуальних у більшості країн.

Детальніше

Формування у дитини навичок безпечного спілкування з незнайомцями

13.10.2018

Спілкуючись з дитиною, з раннього віку потрібно наголошувати на безпеці спілкування з незнайомими людьми. Це мають бути дуже ретельні та спокійні розмови, адже ми у жодному разі не повинні ввести дитину в оману чи налякати її.

Детальніше

Педагогічний прикорм — це методика введення прикорму

12.10.2018

З питанням розширення раціону малюка має справу кожна мама. Важливим у цьому є вибір правильної схеми введення нових продуктів. Популярною системою серед молодих матусь останнім часом є педагогічний прикорм.

Детальніше

Навчаємо дитину виявляти емоції

11.10.2018

А ви можете назвати 10 способів, якими дитина виявляє свої емоції? Так, виявлення емоцій — це не лише плач чи істерика. З дорослішанням малюка розширюється палітра його емоцій, зокрема негативних. Одними словами батьків «Не кричи!», «Не шуми!», «Не вередуй!» справі не зарадиш. Якщо не допомогти правильно виражати та переживати свої емоції, то вони почнуть шукати вихід у агресії, істериках, роздратуванні. Пропонуємо ознайомитись із рекомендаціями, що допоможуть навчити дитину приборкувати свої емоції.

Детальніше

Дитина і світ соціальних мереж: поради батькам

10.10.2018

Рано чи пізно, так чи інакше, ваша дитина створить сторінку у соціальній мережі. А то і у декількох. Сучасний світ диктує свої закони віртуального спілкування та швидкості обміну повідомленнями. Забороняти дитині користуватися соціальними мережами марно, вона все одно там зареєструється, дозволяєте ви чи ні. Тож краще допомогти зробити перші кроки до віртуального світу та пояснити основи медіаграмотності.

Детальніше

8 кроків до розвитку впевненості дитини

09.10.2018

Вам доводилося чути від дитини слова невпевненності у собі? «Ні, мамо, я не зможу», «Я боюсь!», «Тато, у мене так не вийде». Якщо ваша відповідь позитивна, то розгляньмо 8 способів розвитку дитячої впевненості від лікаря-психотерапевта.

Детальніше

Як допомогти дитині впоратися з тривогою: 5 дієвих порад від лікаря-психотерапевта

08.10.2018

Тривога — це реакція нашого організму на стрес. Причиною цього можуть бути як зовнішні подразники, так і внутрішні почуття дитини. Тривога може виникати раптово у будь-якому віці.

Детальніше

Як виховувати єдину дитину та уникнути поширених помилок

07.10.2018

Ще у минулому сторіччі, лише 10 % сімей мали одну дитину. Ці 10 % вважали зіпсованими, розбещеними та невмілими. За останні 20 років ситуація змінилася. Сьогодні близько 20 % дітей не мають братиків чи сестричок. Щоб уникнути помилок у вихованні єдиної дитини, ми підготували низку стратегічних рекомендацій. Попереджений, отже озброєний!

Детальніше

Збираємось у подорож з дитиною: 9 найпоширеніших міфів

07.10.2018

Коли починається підготовка до відпустки або подорожі із дитиною, батьки починають боятися та переживати. Більшість цих неприємних думок пов’язані з поширеними міфами, що раз за разом виникають, незважаючи на позитивні очікування від відпуски, а даремно. Тож ми вирішили зруйнувати міфи та налаштувати вас на приємну подорож.

Детальніше

«Так» замість безлічі «ні»: відмовляти чи не відмовляти дитині?

06.10.2018

У багатьох родинах слово «ні» стосовно прохань дитини звучить занадто часто. Постійні відмови позбавляють дітей змоги зростати самостійними, вони можуть почуватися нездарами, коли потрібно розв’язувати якусь проблему. Все що потрібно батькам — більше довіряти своїй дитині.

Детальніше

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!