Блог | 4Mamas

Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Блог

Блог

  • Сортування

Новий погляд на сімейний альбом разом з «Книгою зустрічей нашої родини»!

16.08.2018

Кожна сім’я в світі є унікальною, не схожою на жодну іншу. Створити цю неповторну родинну атмосферу допомагають саме сімейні звичаї та закони, яких дотримуються в родині.

Детальніше

Ваша дитина незабаром піде до школи?

14.08.2018

Якісна та комплексна підготовка до школи – запорука успішного навчання та легкої адаптації до нового для дитини середовища. Разом із зошитом «Підготовка до школи» від «4Mamas» ви допоможете майбутньому першокласнику мати всі необхідні навички та вміння, щоб стати школярем.

Детальніше

Блокнот з тайм-менеджменту для дітей, що не має аналогів в Україні!

09.08.2018

Час – безцінна річ, яку ми, на жаль, використовуємо не завжди розумно та раціонально, навіть у дорослому житті. Якщо ви хочете самі навчитися планувати свій час та навчити цьому свою дитину, то посібник-блокнот «Як приборкати час? 32 ідеї тайм-менеджменту для дітей» від проекту «4Mamas» саме для вас.

Детальніше

Вивчаємо легко дроби, числа, таблицю множення та інші страшилки!

07.08.2018

Ваша дитина збирається до школи чи, можливо, вже почала крокувати у світ науки? Бажаєте щоб навчання приносило задоволення, а найскладніші завдання виконувались легко і швидко? Тоді ми маємо для вас дуууже класну пропозицію!
Цікаві вправи і завдання, яскраві кольорові малюнки, прості та зрозумілі пояснення чекають на вас на сторінках зошитів, що захоплять ваших дітей!

Детальніше

Нас 40 000!

03.08.2018

У нашій спільноті уже 40 тисяч турботливих батьків!

Дякуємо, що залишаєтесь із нами. Ваша довіра та схвальні відгуки — найкращий індикатор того, що ми на правильному шляху.

Детальніше

Всеукраїнський тиждень підтримки грудного вигодовування

01.08.2018

З 1 серпня розпочинається Всеукраїнський тиждень підтримки грудного вигодовування.

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я виключно грудне вигодовування до 6 місяців життя може знизити дитячу смертність на 13 відсотків.
Грудне вигодовування – це більше ніж спосіб годування. З нього розпочинається незрівнянне щастя материнства.

Детальніше

А ви впевнені, що ваша дитина готова йти до школи?

30.07.2018

«Так! Звісно готова!» — відповість більшість батьків. Адже дитина вже вміє читати та рахувати. Але замисліться: як поводитиметься ваша дитина, якщо вона, наприклад, запізнилася на урок, або забула, де знаходиться їдальня? Для маленького першокласника це може спричинити справжній стрес. Як же допомогти дитині знайти правильний вихід і водночас не розгубитися? 

Детальніше

Бестселер проекту 4mamas тепер у новому форматі!

25.07.2018

Навчати дитину самостійності відтепер у рази зручніше! 8 кольорових плакатів об’єднані в один настільний календар! Його зручно ставити будь-де в межах досяжності дитини. Усе, що потрібно, — обрати навичку, яку малюк в ігровій формі буде формувати протягом 21 дня!

Детальніше

Ціну на найкращий мотиваційний плакат для дитини знижено!

20.07.2018

Бажаєте навчити дитину планувати своє життя і досягати поставлених цілей?

Детальніше

Захоплива подорож з дошкільнятами у світ літератури

17.07.2018

Перед вами чудова колекція творів, призначена для дітей від 3 до 6 років. Тепер вам не треба паморочити голову над тим, що почитати своєму малюкові або своїм вихованцям у дитячому садочку.

Детальніше

Бажаєте зекономити на купівлі книжок? Обирайте електронну версію видання!

13.07.2018

Ми знаємо, як вам подобаються книги від 4mamas! Але в нас, матусь, удень обмаль вільного часу, тому так важливо в рідкісні хвилини тиші та спокою мати змогу почитати щось корисне про виховання та психологію дитини. Щоб бути ближчими до вас і зробити отримання корисної інформації ще зручнішим, ми пропонуємо звернути увагу на електрону версію видань. Чому це актуально?

Детальніше

Вважаєте, що час навчати дитину фінансовій грамотності? Коли і як почати це робити?

10.07.2018

Діти не люблять довгі тексти та підручники. Пропонуємо навчати малюків фінансовій грамотності за допомогою гри.

Детальніше

8 липня — День родини

08.07.2018

Український День родини — відносно молоде свято й святкується з 2012 року.

Детальніше

Як навчити дитину чітко говорити, прищепити їй навички самоконтролю мовлення?

05.07.2018

Безперечно, кожен з батьків мріє, щоб його дитина виросла здоровою, щасливою й успішною, змогла досягти більшого, ніж він сам, навчилася краще розуміти людей та взаємодіяти з ними, але мало хто замислюється про те, наскільки важливу роль у всьому цьому відіграє вміння дитини говорити правильно і красиво.

Детальніше

28 червня — День Конституції України

28.06.2018

Вітаємо із державним святом — Днем Конституції України!

Бажаємо міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень!

Детальніше

Ціну на блокнот «Чим розважити дитину в погану погоду» знижено!

26.06.2018

Найкраще заняття для дитини, коли за вікном погана погода, і ніяк не виходить довго перебувати на вулиці — це спільне проведення часу вдома. Чим розважити дитину в погану погоду, і які ігри можна запропонувати дитині, щоб було цікаво і корисно

Детальніше

Зворотній дзвінок



Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!