Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Блог

Блог

  • Сортування

Привітання до дня народження 4mamas від Ольги Богаєнко

12.10.2018

Цього року символічна 4-ка з’явилася і в нашому дні народження.

Сьогодні виповнюється 4 роки нашому проекту.  Четверо матусь 4 роки тому показали свою «новонароджену» ідею іншим мамам.

Детальніше

Вітаю мій улюблений проект 4mamas з чотириріччям! 

11.10.2018

Особисто для мене цей проект — це як моя третя дитина: я радію кожному його успіху та кожному, навіть маленькому, досягненню. Я нервую, якщо щось не виходить, або виходить зовсім не так, як очікувала, бо діти вони такі, тільки залиш їх без належної уваги у чотири рочки 😉

Детальніше

Подарунок до дня народження проекту 4mamas від Тетяни Луцівої

10.10.2018

У день народження проекту 4mamas хочеться побажати всім корисних звичок і навичок у кожній сфері: здоров’я, благополуччя, взаємини й розвиток!

Детальніше

Вітання до дня народження 4mamas від Інни Гришиної

09.10.2018

Ми зростаємо з нашими дітьми як батьки, і з нашими книгами — як видавниці. Ми непокоїмося із приводу недосконалості процесів і поспішаємо вирости, як підлітки. Ми перебільшуємо роль майбутнього результату й недооцінюємо спроби і помилки. Адже нам так хочеться зробити все якнайшвидше і якнайкраще.

Детальніше

Шалений розпродаж на 4Mamas

08.10.2018

Хочемо поділитися з вами секретом — уже 15 жовтня нашому проекту виповнюється 4 роки.

На цю честь готуємо для вас грандіозний розпродаж

Детальніше

Як оплатити через LiqPay? Покрокова інструкція

04.10.2018

Щоб оплатити замовлення, не переплачуючи за накладений платіж, на нашому сайті реалізована функція оплати через LiqPay.

Детальніше

Розвиваємо у дітей ключові навички ХХІ сторіччя!

02.10.2018

Деякі батьки вважають, що навчати малюка чогось, окрім як розмовляти та рахувати, ще зовсім зарано. Автори наших книг, дитячі психологи-практики вважають зовсім інакше: ніколи не зарано почати виховувати успішну дитину.

Детальніше

Ваша дитина — тинейджер? Допомагаємо подолати кризовий «важкий» період!

27.09.2018

Є період, на який із тремтінням у колінах чекають усі батьки, — підлітковий вік. Батьки у цей час стикаються з безліччю викликів. Кожна наступна спроба впоратися з проблемою та допомогти підліткові, робить його ще більш «колючим», перетворюючи на вередливий кактус.

Щоб допомогти вам, батькам, ми створили комплект з двох книг-хітів.

Детальніше

Все що потрібно для гармонійного розвитку дитини 3-4 років в одному КОМПЛЕКТІ за акційною ціною!

25.09.2018

Починаючи з третього року життя відбувається активний розвиток дитини у бік самостійності. У цей час проходить усвідомлення та ставлення свого власного «Я».

Що краще розвивати та як допомогти дитині навчитися всього необхідного, ми розповідаємо у добірці книг, які допоможуть свідомим батькам гармонійно розвивати малюка:

Детальніше

Нам важлива ваша думка

20.09.2018

Щиро дякуємо за вашу активність у опитуваннях від нашого проекту!

Ми врахувуємо кожний ваш голос і тішимося вашій небайдужості.

Цього разу хочемо задати вам запитання, що допоможуть нам краще вас зрозуміти та робити наші книжки та поради максимально корисними!

Детальніше

Станьте власником блокноту з ексклюзивного тиражу від 4Mamas!

18.09.2018

Ось уже осінь заглядає у наші вікна і так хочеться побільше часу проводити на вулиці. Але, на жаль, погода дуже мінлива, тому доводиться і вдома веселитися.
Ми підготували для вас ексклюзивну новинку – блокнот «Чим розважити дитину у погану погоду». 

Детальніше

Які вони, батьківські секрети?

11.09.2018

Секретна формула кожної родини дуже проста: Безліч любові + Обізнаність у вихованні + Сімейні традиції = ЩАСЛИВА ДИТИНА! Чи не так?

Проект «4Mamas» надає усі елементи формули. Беріть та користуйтеся!

Детальніше

Як проект 4Mamas змінив життя Інни Гришиної

06.09.2018

Як змінилося ваше життя з появою проекту 4Mamas?

Цей проект відкрив для «Основи» нову аудиторію — батьків — і новий жанр — книги з виховання. Довелося шукати нових авторів, які могли б простою, зрозумілою мовою писати про складні речі. Змінювати технологію підготовки книги, ураховуючи роль дизайну в цьому жанрі. Але головне — з’явилася нова команда — 4 мами, 4 співробітниці, які давно працюють разом, але вперше об’єднали зусилля в новому проекті в новому статусі — як рівноправні партнери.

Детальніше

Місце проекту 4Мamas у житті та творчості Тетяни Луцівої

05.09.2018

Як змінилося ваше життя з появою проекту 4Mamas?

У моєму житті з’явилася дитина! Це був 2010 рік.

А перші книги з виховання й розвитку з’явилися в асортиментах нашого видавництва ще 2008 року. Потім був процес тривалого дозрівання ідеї. І тільки 2015 року народився бренд 4Mamas.

У моєму житті з’явилося багато цікавих людей, які надихають, у яких хочеться вчитися й з якими хочеться перебувати поруч.

Детальніше

Проект 4Мamas як джерело натхення Марини Іщенко

04.09.2018

Як змінилося ваше життя з появою проекту 4Mamas?

Роботи стало більше 🙂 Якщо серйозно, то з’явилися цікаві люди, яких я зустріла завдяки роботі у 4Mamas: автори, ілюстратори, люди, які теж піклуються про розвиток дітей, з якими нам цікаво робити щось корисне. З’явилися нові завдання, ідеї щодо популяризації теми гармонійного розвитку, що ми реалізуємо через проект чи через наших Партнерів.

Детальніше

Затримка доставки замовлень

03.09.2018

Шановні клієнти!

Напередодні нового навчального року кількість відправлень стрімко збільшилася, і в окремі дні в 5-6 раз перевищувала звичайні. Ми швидко опрацьовуємо та передаємо ваші замовлення до служб доставки, але «Нова пошта» не у змозі забирати усі відправлення водночас, тому виникла затримка доставки замовлень.

Детальніше

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!