Нашi книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Блог

Блог

  • Сортування

Нам важлива ваша думка

20.09.2018

Щиро дякуємо за вашу активність у опитуваннях від нашого проекту!

Ми врахувуємо кожний ваш голос і тішимося вашій небайдужості.

Цього разу хочемо задати вам запитання, що допоможуть нам краще вас зрозуміти та робити наші книжки та поради максимально корисними!

Детальніше

Станьте власником блокноту з ексклюзивного тиражу від 4Mamas!

18.09.2018

Ось уже осінь заглядає у наші вікна і так хочеться побільше часу проводити на вулиці. Але, на жаль, погода дуже мінлива, тому доводиться і вдома веселитися.
Ми підготували для вас ексклюзивну новинку – блокнот «Чим розважити дитину у погану погоду». 

Детальніше

Які вони, батьківські секрети?

11.09.2018

Секретна формула кожної родини дуже проста: Безліч любові + Обізнаність у вихованні + Сімейні традиції = ЩАСЛИВА ДИТИНА! Чи не так?

Проект «4Mamas» надає усі елементи формули. Беріть та користуйтеся!

Детальніше

Як проект 4Mamas змінив життя Інни Гришиної

06.09.2018

Як змінилося ваше життя з появою проекту 4Mamas?

Цей проект відкрив для «Основи» нову аудиторію — батьків — і новий жанр — книги з виховання. Довелося шукати нових авторів, які могли б простою, зрозумілою мовою писати про складні речі. Змінювати технологію підготовки книги, ураховуючи роль дизайну в цьому жанрі. Але головне — з’явилася нова команда — 4 мами, 4 співробітниці, які давно працюють разом, але вперше об’єднали зусилля в новому проекті в новому статусі — як рівноправні партнери.

Детальніше

Місце проекту 4Мamas у житті та творчості Тетяни Луцівої

05.09.2018

Як змінилося ваше життя з появою проекту 4Mamas?

У моєму житті з’явилася дитина! Це був 2010 рік.

А перші книги з виховання й розвитку з’явилися в асортиментах нашого видавництва ще 2008 року. Потім був процес тривалого дозрівання ідеї. І тільки 2015 року народився бренд 4Mamas.

У моєму житті з’явилося багато цікавих людей, які надихають, у яких хочеться вчитися й з якими хочеться перебувати поруч.

Детальніше

Проект 4Мamas як джерело натхення Марини Іщенко

04.09.2018

Як змінилося ваше життя з появою проекту 4Mamas?

Роботи стало більше 🙂 Якщо серйозно, то з’явилися цікаві люди, яких я зустріла завдяки роботі у 4Mamas: автори, ілюстратори, люди, які теж піклуються про розвиток дітей, з якими нам цікаво робити щось корисне. З’явилися нові завдання, ідеї щодо популяризації теми гармонійного розвитку, що ми реалізуємо через проект чи через наших Партнерів.

Детальніше

Затримка доставки замовлень

03.09.2018

Шановні клієнти!

Напередодні нового навчального року кількість відправлень стрімко збільшилася, і в окремі дні в 5-6 раз перевищувала звичайні. Ми швидко опрацьовуємо та передаємо ваші замовлення до служб доставки, але «Нова пошта» не у змозі забирати усі відправлення водночас, тому виникла затримка доставки замовлень.

Детальніше

«4mamas» презентує нову книгу, аналогів якої немає в Україні! «Розвиток емоційного інтелекту» для дітей!

30.08.2018

Чим старшою стає дитина, тим ближче вона до навколишнього світу. Починають виникати конфлікти з оточуючими, з’являються страхи, починає страждати самооцінка. Усе через те, що для дитини все ще залишається багато невідомого.

Детальніше

Як підготувати дитину до школи?

28.08.2018

Не всі проблеми в школі вимірюються оцінками і зауваженнями в щоденнику. Ми, дорослі, вже забули, як багато «труднощів і небезпек» чекає на дитину в школі. Сором’язливому малюкові важко подружитися з однокласниками, а непосидькові непросто всидіти урок.

Детальніше

Чим розважити дитину в погану погоду?

23.08.2018

Найкраще заняття для дитини, коли за вікном погана погода, і ніяк не виходить довго перебувати на вулиці — це спільне проведення часу вдома. Чим розважити дитину в погану погоду, і які ігри можна запропонувати дитині, щоб було цікаво і корисно, підкаже книга-блокнот від проекту «4Mamas».

Детальніше

Як навчити дитину вимовляти Ж, Ч, Ш, Щ?

21.08.2018

Робочий зошит для занять з дітьми «Країна щебетунчиків. У гостях у шиплячої сімейки» містить мовленнєві вправи для закріплення правильної артикуляції звуків [ш], [ж], [ч], звукосполучення [шч] та диференціації звуків [ш] — [ж]. Також запропоновані вправи для диференціації звуків [с] — [ш], [з] — [ж],[ч] — [ц].

Детальніше

Новий погляд на сімейний альбом разом з «Книгою зустрічей нашої родини»!

16.08.2018

Кожна сім’я в світі є унікальною, не схожою на жодну іншу. Створити цю неповторну родинну атмосферу допомагають саме сімейні звичаї та закони, яких дотримуються в родині.

Детальніше

Ваша дитина незабаром піде до школи?

14.08.2018

Якісна та комплексна підготовка до школи – запорука успішного навчання та легкої адаптації до нового для дитини середовища. Разом із зошитом «Підготовка до школи» від «4Mamas» ви допоможете майбутньому першокласнику мати всі необхідні навички та вміння, щоб стати школярем.

Детальніше

Блокнот з тайм-менеджменту для дітей, що не має аналогів в Україні!

09.08.2018

Час – безцінна річ, яку ми, на жаль, використовуємо не завжди розумно та раціонально, навіть у дорослому житті. Якщо ви хочете самі навчитися планувати свій час та навчити цьому свою дитину, то посібник-блокнот «Як приборкати час? 32 ідеї тайм-менеджменту для дітей» від проекту «4Mamas» саме для вас.

Детальніше

Вивчаємо легко дроби, числа, таблицю множення та інші страшилки!

07.08.2018

Ваша дитина збирається до школи чи, можливо, вже почала крокувати у світ науки? Бажаєте щоб навчання приносило задоволення, а найскладніші завдання виконувались легко і швидко? Тоді ми маємо для вас дуууже класну пропозицію!
Цікаві вправи і завдання, яскраві кольорові малюнки, прості та зрозумілі пояснення чекають на вас на сторінках зошитів, що захоплять ваших дітей!

Детальніше

Яке місце в житті Ольги Богаєнко посідає проект 4Мamas

04.08.2018

Як змінилося ваше життя з появою проекту 4Mamas?

Так зійшлися зірки, що моя вагітність саме збіглася з народженням проекту 4Mamas. Як тільки в нас з’явилася література для батьків, я активно готувалася до вагітності, коли ми прописували ідеї й шукали перших авторів, то я вже чекала дитину. Проект для мене дуже символічний, адже я «виношувала» двох дітей водночас. Під час вагітності ми запустили сторінку у Фейсбуці, Інстаграммі. Коли я народила, ми запустили 1-шу версію нашого сайту, з’явилися перші книги. Ось так паралельно вже понад 3 роки ростуть мій син і проект 4Mamas. Саме занурення в розвиток проекту, психологію виховання, вивчення безлічі книг дуже допомагало мені вдома.

Детальніше

Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!